Ktoś się jeszcze dorzuci?

Ktoś się jeszcze dorzuci?

2094

Przypominamy, że do 18 grudnia trwa zbiórka publiczna na nasz portal kurator.info. Dziękujemy wszystkim, którzy już nas wsparli. Dotąd dokonano kilkunastu wpłat. Każdą traktujemy jako potwierdzenie, że prowadzenie portalu kuratorskiej służby sądowej ma dla Was wartość. Dotychczasowe wpłaty to kropla zarówno w morzu potrzeb, jak i możliwości. Wystarczy uzmysłowić sobie, że gdyby każdy z 5200 kuratorów sądowych dokonał co roku wpłaty symbolicznej złotówki, nasza grupa zawodowa zyskałaby sposobność rozwoju komunikacji i promocji w miarę adekwatnej do potencjału. Nie chcemy umieszczać na portalu reklam. Opieramy się na pracy społecznej kilku kuratorów zawodowych.

Procedura wpłaty za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl nie jest skomplikowana. Wszystko jest intuicyjne. Wpłat można dokonywać anonimowo. Zdecydowaliśmy się na taką formę zrzutki publicznej ze względu na transparentność i spełnienie wszystkich wymogów formalnych. Serwis zrzutka.pl jest Biurem Usług Płatniczych i posiada wpis do rejestru dostawców usług płatniczych (numer w UKNF: BP1405/2013) prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego zgodnie z Ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych.

Żeby dokonać wpłaty należy udać się pod adres: https://zrzutka.pl/4yajfy. W stopce portalu umieściliśmy też widget, który pozwala śledzić postępy akcji.