IV Białołęcki Bieg Wolności – ruszyły zapisy

IV Białołęcki Bieg Wolności – ruszyły zapisy

W dniu 20 listopada o godz. 9:00 rano wystartowały zapisy na IV Białołęcki Bieg Wolności wokół Aresztu Śledczego na dystansie 13 km, który odbędzie się 16.12.2018 roku w Warszawie ul. Ciupagi 1. Start nastąpi o godz. 12.13. Bieg organizowany jest przez Urząd Dzielnicy Białołęka oraz Służbę Więzienną na pamiątkę internowania działaczy w stanie wojennym. Wszystkie szczegóły są i będą aktualizowane na stronie Biegu: www.biegwolnosci.waw.pl 

Zapisy na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/3252/signup.html

Białołęcki Bieg Wolności to już bardzo silna marka na mapie biegowej Polski. Świadczy o tym choćby to, że już po kilku godzinach zapisów wyczerpała się połowa limitu zgłoszeń. Organizatorom bardzo zależy jednak na obecności kuratorów sądowych (zawodowych i społecznych). Ci – podobnie jak pracownicy i funkcjonariusze Służby Więziennej, mają oddzielną klasyfikację i nagrody! Jest to świetna okazja do integracji środowiska.

Przypomnijmy, że pomysłodawcą biegu jest pani kurator Anna Myślińska z III Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ.

Portal kurator.info z największą przyjemnością obejmuje wydarzenie swoim patronatem.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do wszystkich kuratorów okręgowych i kierowników zespołów kuratorskiej służby sądowej o pomoc w promocji wydarzenia wśród kuratorów sądowych. Zależy im na dotarciu do kuratorów społecznych. Ci, którzy nie czują się na siłach, by wystartować na dystansie 13 km, zachęcani są do kibicowania i wolontariatu.  Wszystkie informacje i kontakt będą dostępne na stronie internetowej biegu.

W przypadku wyczerpania limitu zapisów pani kurator Anna Myślińska prosi o osobisty kontakt kuratorów, którzy chcą pobiec. Kontakt możliwy jest pod adresem: ana.myslinska@gmail.com. Jest zarezerwowana specjalna pula miejsc dla kuratorów sądowych.