Książka kuratora Łukasza Wirkusa nominowana w plebiscycie portalu literackiego

Książka kuratora Łukasza Wirkusa nominowana w plebiscycie portalu literackiego

2107

Miło nam poinformować, że książka autorstwa kuratora sądowego Łukasza Wirkusa „Stres w pracy kuratora sądowego. Studium teoretyczno-empiryczne” została nominowana w konkursie serwisu literackiego granice.pl na najlepszą książkę psychologiczną jesieni. Jest to nominacja jak najbardziej zasłużona. Publikacja ta bowiem już stała się lekturą obowiązkową wszystkich kuratorów sądowych i aplikantów kuratorskich. Porusza niezwykle istotne aspekty zawodu kuratora – nie tylko te, na które wskazuje bezpośrednio jej tytuł, ale również takie, jak tożsamość i wizerunek.

Żeby zagłosować na książkę Łukasza Wirkusa należy odwiedzić stronę www.ksiazkapsychologiczna.pl i kliknąć w pole „głosuj”. Każdy może oddać dwa głosy. Warto przeczytać regulamin konkursu, gdyż uczestnicy głosowania mogą również zdobyć nagrody. Uwaga – po zagłosowaniu organizator wysyła drogą mailową link z potwierdzeniem, w który należy kliknąć (standardowa procedura). Jeśli nie ma go w skrzynce mailowej należy sprawdzić folder „spam”.

Obszerną recenzję książki „Stres w pracy kuratora sądowego. Studium teoretyczno-empiryczne” można przeczytać w kwartalniku Probacja (nr 3/2015). Autorem recenzji jest dr Paweł Kozłowski – Adiunkt w Instytucie Pedagogiki i Pracy Socjalnej Akademii Pomorskiej w Słupsku. Recenzja do pobrania tutaj.