Ostatnie pożegnanie kuratora Cezarego Tertel

Ostatnie pożegnanie kuratora Cezarego Tertel

3096

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 24.10.2017r. odszedł od nas nasz kolega Cezary Tertel. Czarek był kuratorem wykonującym orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Ełku. Miał 36 lat. Zmagał się z ciężką chorobą. Zapamiętamy Czarka jako bardzo pogodnego i koleżeńskiego i pomimo choroby pozytywnie nastawionego do życia. Chętnie spotykał się w gronie kuratorów podczas biesiad kuratorskich. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w piątek 27 października o godzinie 13.15 w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.

Koleżance Annie Tertel Kuratorowi Okręgowemu Sądu Okręgowego w Suwałkach w imieniu członków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych składamy głębokie wyrazy współczucia z powodu śmierci syna.

Zarząd Wielkopolskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych

Czarek przyjacielu!

Cały czas zadajemy sobie pytanie dlaczego?

Wybrałeś drogę, którą my dziś podążać za Tobą nie możemy. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Każdego września będziemy Cię wspominać, gdyż te wspomnienia, to najpiękniejsza rzecz jaką nam po sobie zostawiłeś. Dziękujemy Ci, że byłeś, że mogliśmy cieszyć się twoim towarzystwem. Żegnaj przyjacielu.

Organizatorzy i uczestnicy biesiad kuratorskich

BRAK KOMENTARZY

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.