Muzyka The Beatles wybrzmi w Poznaniu dla … ośrodków kuratorskich!

Muzyka The Beatles wybrzmi w Poznaniu dla … ośrodków kuratorskich!

Na prośbę organizatorów – Koła Naukowego Prawa Procesowego Cywilnego Uniwersytetu UAM w Poznaniu, poniżej przedstawiamy informację o charytatywnym widowisku muzycznym, pn. Tribute to the Beatles – Yesterday, które odbędzie się w dniu 22 października 2018 r. Dochód z koncertu przekazany zostanie podopiecznym poznańskich ośrodków kuratorskich.

Dajmy dzieciom szansę na lepsze jutro. Razem możemy więcej!
Love is all we need!

Serdecznie zapraszamy na niesamowity musical „Tribute to the Beatles- YESTERDAY”, który odbędzie się w dniu 22 października w Auli UAM. Nasz koncert można wesprzeć poprzez zakup biletów. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl – tutaj.

YESTERDAY to wyjątkowy spektakl muzyczno-teatralny z coverami legendarnej czwórki z Liverpool w wiernym wykonaniu zespołu ŻUKI, który dotychczas występował w 16. krajach i w różnorodnych projektach. Trzy pokolenia wykonawców, w tym utalentowanej młodzieży, tworzą piękną opowieść o brytyjskiej kulturze muzycznej The Beatles, których kocha Świat.

Dochód z koncertu przekazany zostanie dzieciom z ośrodków kuratorskich w Poznaniu, w ramach których kuratorzy  sądowi podejmują próby resocjalizacji młodych osób. Jest to alternatywna dla placówek zamkniętych, dzięki czemu młode osoby mają poczucie bezpieczeństwa oraz uczą się życia w społeczeństwie. Forma resocjalizacji pozwala dzieciom na rozwój emocjonalny, wykształcenie swoich pasji oraz dostrzeżenie jak wartościowo można spędzać wolny czas.

Potrzebna jest nasza pomoc! Pomoc tak ważna, szczególnie w wieku dorastania. Dajmy szansę na lepsze jutro, na możliwość pokierowania swojego życia w inną stronę. Serdecznie zapraszamy na koncert! Nie może Was zabraknąć.

 

Zachęcamy również do obejrzenia materiału video z rozmowy z Julią Kołodziej i Mateuszem Grabarczykiem z Koła Naukowego Prawa Procesowego Cywilnego Uniwersytetu UAM w Poznaniu, która odbyła się w studiu największej internetowej prywatnej stacji w Wielkopolsce WTK, w programie Poranek WTK.

Dziękujemy organizatorom za tę niezwykłą inicjatywę i gratulujemy pomysłu. Cieszymy się także, że patronatu wydarzeniu udzieliły Stowarzyszenie Sędziów Iustitia i Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu. Nasz portal z największą przyjemnością dołącza do grona wspierających to wydarzenie.