Gdańsk zaprasza nas. Zaprasza nas Gdańsk…

Gdańsk zaprasza nas. Zaprasza nas Gdańsk…

Przyszłość kurateli sądowej w Polsce – potencjał, ograniczenia, perspektywy, to temat dwudniowej ogólnopolskiej konferencji, na którą zapraszają Zakład Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Zakład Patologii Społecznej i Resocjalizacji Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Pomorskie Stowarzyszenie Zawodowych Kuratorów Sądowych. Konferencja planowana jest w dniach od do 8 listopada 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Zapraszając do udziału w tym wydarzeniu, jego Organizatorzy jednocześnie podkreślają: W tym roku minęła 100. rocznica powołania w Polsce instytucji kuratora sądowego. Wydarzenie to stało się inspiracją do organizowanych w całym kraju seminariów, spotkań, konferencji poświęconych tej problematyce. Chcąc podsumować te wszystkie przedsięwzięcia pragnę zaprosić Państwa do udziału w Konferencji, której zasadniczym celem będzie zastanowienie się nad perspektywami tej instytucji w Polsce oraz jej najbardziej optymalnym modelem. Tatematyka jest szczególnie aktualna w kontekście ostatnio ogłoszonego projektu ustawy okuratorskiej służbie sądowej.

Opłata konferencyjna za udział w Konferencji, którą należy uiścić do 21 października br., wynosi 275 zł. W ramach opłaty organizatorzy zapewnią przerwy kawowe, lunch pierwszego i drugiego dnia, udział w przyjęciu wieczornym w dniu 7 listopada oraz materiały konferencyjne.

Poniżej zamieszczamy komplet materiałów, udostępniony przez organizatorów:

BRAK KOMENTARZY

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.