Zaproszenie na XVII Ogólnopolską Biesiadę Kuratorów Sądowych

Zaproszenie na XVII Ogólnopolską Biesiadę Kuratorów Sądowych

Jeszcze nie przebrzmiały całkowicie echa zeszłorocznej Biesiady kuratorskiej w Katowicach, a już czas szykować się na kolejną. Tym razem XVII.

Właśnie tak, dokładnie już S I E D E M N A S T Ą

Nie przedłużając zatem, w imieniu Organizatorów, kuratorów z Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu, mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do Tarnobrzega na XVII Ogólnopolską Biesiadę Kuratorów Sądowych pod hasłem WIEŚNIADA 2021, która odbędzie się w dniach 10-12 września 2021 roku.

Koszt uczestnictwa w Biesiadzie wynosi 640 zł wraz z ubezpieczeniem NNW, która to kwota jest płatna w trzech ratach (szczegóły w przygotowanym przez organizatorów Zaproszeniu, które udostępniamy poniżej).

Zgłoszenie udziału w Biesiadzie należy przesłać na załączonym również poniżej formularzu na adres: biesiada.tarnobrzeg@gmail.com po dokonaniu pierwszej wpłaty. Dla osób, które chcą uczestniczyć tylko w wieczornych imprezach (piątek i sobota) koszt udziału wynosi: Wieśniada 80 zł, Bankiet 150 zł bez noclegu. Zgłoszenia i opłaty należy dokonać do 31 maja 2021 r. na podany w materiałach nr rachunku bankowego.

Szczegółowych informacji udziela Beata Góra, tel. 502 435 528

Komunikat – zaproszenie organizatorów

Program XVII Ogólnopolskiej Biesiady

Zdjęcie wykorzystane w komunikacie
jest autorstwa Mateusza Zycha i zostało
zaczerpnięte z zasobów Wikipedii.