Osiemnasta Ogólnopolska Biesiada Kuratorów Sądowych

Osiemnasta Ogólnopolska Biesiada Kuratorów Sądowych

2572

Początek każdego nowego roku, to przede wszystkim okazja do składania sobie życzeń wszelkiej pomyślności na każdy z nadchodzących dni roku, który właśnie się rozpoczął. Niemniej jednak od osiemnastu już lat, początek nowego roku niezmiennie kojarzy się z jeszcze jedną rzeczą. Otóż to także okazja, sposobność, ale i tradycja do poinformowania o zbliżającej się kolejnej Biesiadzie Kuratorskiej.

Przez szereg tych wszystkich lat, anonsując to wydarzenie, zostały już chyba wyczerpane wszystkie zasoby i tak naprawdę, to nie wiadomo jak zacząć, aby nie zostać posądzonym o powtarzanie się. Zatem nie będziemy kombinować i zaczniemy klasyką.

Jeszcze nie przebrzmiały całkowicie echa zeszłorocznej Biesiady Kuratorskiej, a już czas szykować się na kolejną, tym razem XVIII Ogólnopolską Biesiadę Kuratorów Sądowych. Uczestnicy Biesiady będą mieli sposobność podziwiać przepiękną panoramę Gór Stołowych, z zakwaterowaniem w Ośrodku Wypoczynkowym Szczeliniec w Karłowie na terenie Narodowego Parku Gór Stołowych.

Wydarzenie to, organizowane w tym roku przez kuratorów okręgu świdnickiego, odbędzie się w dniach 9-11 września w Karłowie, pod hasłem „Na Górskim Szlaku”.

Koszt uczestnictwa w Biesiadzie wynosi 670 zł wraz z ubezpieczeniem NNW, która to kwota jest płatna w trzech ratach (szczegóły w przygotowanym przez organizatorów Zaproszeniu, które udostępniamy poniżej).

Zgłoszenie udziału w Biesiadzie należy przesłać na załączonym również poniżej formularzu na adres: XVIII.biesiada@interia.pl po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Jest możliwość uczestnictwa tylko w wieczornych imprezach (piątek i sobota) bez noclegu (szczegóły w zaproszeniu organizatorów). Zgłoszenia i opłaty należy dokonać do 31 maja 2022r. na podany w materiałach nr rachunku bankowego.

Szczegółowych informacji udzielają Magdalena Huzar (tel. 691602728) i Katarzyna Błauta (tel. 506019843).

Komunikat – zaproszenie Organizatorów

Program XVIII Ogólnopolskiej Biesiady