VI Kuratorski Zlot Motocyklowy

VI Kuratorski Zlot Motocyklowy

1673

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Kontynuując coroczną już imprezę, informujemy że VI Kuratorski Zlot Motocyklowy odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023r. Tegoroczna edycja odbędzie się w Bornym Sulinowie, gdzie oprócz wycieczek motocyklowych po Szwajcarii Drawskiej, zwiedzaniu zamków i bunkrów można będzie skorzystać również z takich atrakcji jak paintball, przejazd amfibią z przewodnikiem czy wypoczynek na kajakach.

Zakwaterowanie zaplanowane jest w Hostelu Cztery Pory Roku, gdzie czekają na nas pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe w cenie 70 zł od osoby. Można również skorzystać ze śniadań w cenie 35 zł od osoby. W cenie noclegu jest możliwość skorzystania z groty solnej (45min.) Na terenie Hostelu jest również pole namiotowe oraz możliwość noclegu w pomieszczeniach po samochodach wojskowych.

W trakcie zlotu zaplanowana jest również biesiada grillowa z koncertem zespołu „Fizyka Płynów” w cenie 120 zł. Atrakcje dodatkowe (paintball, kajaki, przejazd amfibią) ustalane będą nam miejscu i będą płatne indywidualnie. 

Wszelkich informacji udziela organizator: Roman Fons kurator zawodowy SR Szczecinek (tel. 504465866) oraz jego pomocnik Witold Czubak kurator zawodowy SO Kalisz (tel. 606906962).

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 28 lutego 2023r.

Tekst i zdjęcia nadesłane przez Organizatora