III Psychokryminalistyczna Konferencja Naukowa. Zmiana formuły.

III Psychokryminalistyczna Konferencja Naukowa. Zmiana formuły.

Zaplanowana na dzień 16 listopada 2020r. w Uniwersytecie SWPS w Katowicach III Psychokryminalistyczna Konferencja Naukowa: Ciemna liczba przestępstw – przestępstwa przeciwko bezbronnym, o której szerzej informowaliśmy TUTAJ, odbędzie się w terminie, jak informują jej Organizatorzy. Jednakże ze względu na aktualną pandemię koronawirusa, będzie miała charakter zdalny i będzie transmitowana w usłudze Google Meet.

Uczestnicy, którzy wcześniej zapisali się na to wydarzenie, otrzymają pełen pakiet informacyjny w specjalnej wiadomości e-mail. Z kolei certyfikaty za udział w konferencji zostaną wysłane pocztą.

Przypomnijmy, że nasz portal kurator.info, objął tę Konferencję patronatem medialnym, a wśród prelegentów jest dwóch naszych kolegów, kuratorów zawodowych.

Organizatorzy, podobnie jak przy dwóch pierwszych edycjach Konferencji, tak i tym razem, przygotowali książkę stanowiącą kontynuacje cyklu „Ciemna liczba przestępstw”, która zawiera wystąpienia i opracowania wszystkich jej prelegentów. Cena książki, to 67 zł, a chęć jej zakupu należy zgłosić Organizatorowi (konferencja.clp@swps.edu.pl).

Okładka książki Przypadki kryminalne. Ciemna liczba przestępstw przeciwko bezbronnym.