Konferencja w Krynicy – Zdroju pt. Reintegracja społeczna wobec ograniczeń penitencjarnych i...

Konferencja w Krynicy – Zdroju pt. Reintegracja społeczna wobec ograniczeń penitencjarnych i środowiskowych

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa w imieniu organizatorów – Stowarzyszenia Sursum Corda oraz Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Krakowie, do Krynicy – Zdroju na kolejną, piątą już konferencję poświęconą readaptacji społecznej, pomocy postpenitencjarnej i resocjalizacji pt. Reintegracja społeczna wobec ograniczeń penitencjarnych i środowiskowych. Tym razem to cieszące się renomą wydarzenie odbędzie się w dniach 11 – 13 grudnia 2019 r.

Program szczegółowy zostanie opublikowany na około 10-14 dni przed konferencją. Ramy czasowe zajęć merytorycznych zaplanowano analogiczne jak w latach poprzednich, tj. start I dnia (środa 11 grudnia) około godz. 14-tej, zakończenie III dnia (piątek 13 grudnia) około godz. 13-tej. Organizatorzy przewidują około dwudziestu wystąpień, w 4-5 panelach tematycznych. Wystąpienia prezentowane w j. słowackim, będą tłumaczone na j. polski. Po każdym z referatów będzie możliwość zadawania pytań. Krytyczny głos zostanie oddany również byłym więźniom, którzy mają własne doświadczenia z systemem readaptacji i pomocy postpenitencjarnej.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego, prelegenci będę mieć możliwość wysoko punktowanej (20 pkt) publikacji własnych wystąpień – artykułów.

Koszt udziału w konferencji w 2019 r. wynosi 700 zł brutto i obejmuje: zakwaterowanie, tj. 2 noclegi z pełnym wyżywieniem w pokoju dwuosobowym, serwis kawowy, materiały szkoleniowe, bezpłatny przejazd na wycieczkę drugiego dnia konferencji. 

Koszt udziału w całej konferencji bez noclegów (w tym 3 przerwy kawowe, 3 x obiad, 2 x kolacja) wynosi 400 zł brutto.
Udział w wybranym dniu z jednym noclegiem (w tym przerwa kawowa, obiad, kolacja) – 300 zł brutto.
Udział w wybranym dniu bez noclegu (w tym przerwa kawowa, obiad, kolacja) – 200 zł brutto.

Portal kurator.info tradycyjnie jest partnerem medialnym wydarzenia. Z największą przyjemnością rekomendujemy krynicką konferencję.

Więcej informacji: www.konferencjakrynica.pl