Książka kuratora Łukasza Wirkusa wygrywa w konkursie!

Książka kuratora Łukasza Wirkusa wygrywa w konkursie!

2001

Jest nam bardzo miło poinformować, że książka Stres w pracy kuratora sądowego. Studium teoretyczno-empiryczne autorstwa Łukasza Wirkusa zdobyła pierwsze miejsce w konkursie portalu granice.pl na najlepszą publikację w kategorii Psychologia. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło w dniu 22 października w trakcie 19. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Autorowi publikacji serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że zagadnienia związane z pracą kuratorów sądowych mają szanse stać się znane szerszemu gronu czytelników.

O wynikach konkursu można przeczytać na stronie wydawcy książki – Oficyny Wydawniczej Impuls.

aktualizacja:

Otrzymaliśmy list z podziękowaniami od autora książki. Podziękowania należą się przede wszystkim internautom, dlatego zamieszczamy list na naszym portalu.

Szanowni Państwo!

W dniach 22-25 października 2015 roku odbywały się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które wpisują się w program promocji czytelnictwa oraz są otwarte dla szerokiej publiczności. Tegoroczne targi w Krakowie pobiły rekord frekwencji – w tym roku nową halę EXPO odwiedziło ponad 68 tys. zwiedzających  (o 8 tysięcy więcej niż w zeszłym roku). Ten imponujący wynik czyni z krakowskich targów największą tego typu imprezę w Polsce.

W trakcie pierwszego dnia targów odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu na Najlepsze Książki Psychologiczne i Poradniki 2015. Z wielką radością chciałbym poinformować, że książka mojego autorstwa Stres w pracy kuratora sądowego. Studium teoretyczno-empiryczne zdobyła tytuł Najlepszej Książki Psychologicznej 2015 w ramach plebiscytu wortalu Granice.pl

Chciałbym serdecznie podziękować Twórcom i Redaktorom Portalu  Informacyjnego KSS za rozpropagowanie plebiscytu oraz za Waszym pośrednictwem wszystkim Internautom, którzy brali w nim udział.  

Udział w plebiscycie stał się doskonałą okazją do szerszego ukazania problematyki środowiska pracy kuratorów sądowych oraz działalności i misji Kuratorskiej Służby Sądowej w strukturach Wymiaru  Sprawiedliwości RP.

Z szacunkiem

Łukasz Wirkus

BRAK KOMENTARZY

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.