Kurator Tadeusz Jedynak odznaczony srebrnym medalem Ministra Sprawiedliwości

Kurator Tadeusz Jedynak odznaczony srebrnym medalem Ministra Sprawiedliwości

2187

Na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości ukazał się niezwykle miły dla środowiska kuratorskiego komunikat. Tadeusz Jedynak, Kurator Okręgowy Sądu Okręgowego w Słupsku, autor wielu wartościowych publikacji i opracowań nt. kuratorskiej służby sądowej otrzymał z rąk Ministra Sprawiedliwości Borysa Budki srebrny medal za wieloletnią działalność na rzecz wymiaru sprawiedliwości. W komunikacie ministerstwa przeczytać możemy:

„Pan dr Tadeusz Jedynak poświęca swoje życie zawodowe służbie kuratorskiej i dobru wymiaru sprawiedliwości. Stanowi wzór postawy zaangażowanej i pieczołowitej, a powierzone obowiązki wykonuje z niezwykłą energią i pasją. Jego sylwetka wchodzi w poczet osób budujących etos Kuratorskiej Służby Sądowej, która obecnie przeżywa dynamiczny rozwój. W 2015 roku obchodzi Jubileusz 25 lat pracy zawodowej.

Pan dr Tadeusz Jedynak przez cały okres służby dba o właściwy i rzetelny wizerunek Kuratorskiej Służby Sądowej. Jest jedną z osób, która ma istotny i rzeczywisty wkład w podniesienie stopnia rozpoznawalności zawodu, który reprezentuje, a także wzmocnienie prestiżu zawodu kuratora sądowego i budowanie zaufania do wymiaru sprawiedliwości”.

Serdecznie gratulujemy panu Tadeuszowi Jedynakowi wyróżnienia i jako środowisko kuratorów wyrażamy też naszą wdzięczność za Jego pracę na rzecz kuratorskiej służby sądowej w Polsce.

Pełny komunikat na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości: www.ms.gov.pl